Kontakt

Kontakt

PW "PAKO" Krzysztof Cykowski

Wodzisławska 40

44-200 Rybnik

NIP: 642-040-25-18

REGON: 003480420

Sprzedaż sklep internetowy:

Joanna Zimoń

tel. 504-132-011

sklep@pakojeans.pl

www.pakojeans.pl

 

 

 

Nasze sklepy

Sprzedaż sklepy detaliczne:

Rybnik, Kościelna 6 tel.786 865 881

Rybnik, Powstańców Śl. 12 tel. 786 865 882

Racibórz, Opawska 11 tel. 786 865 883

Wodzisław Śl., Rynek 3 tel. 786 865 884

Żory, Szeptyckiego 9 tel. 786 865 885

Sprzedaż hurtowa:

Joanna Zimoń

tel. 504 132 011

tel/fax 32 42 23 970

joanna.zimon@pakojeans.pl

 

NAPISZ DO NAS

skontaktujemy się z Tobą

Więcej informacji

  1. Przetwarzamy następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail.
  2. Administratorem danych osobowych jest PW "PAKO" Krzysztof Cykowski, Wodzisławska 40, 44-200 Rybnik.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego oraz prowadzenie ewentualnego dalszego kontaktu na Pani/Pana życzenie. Podstawą przetwarzania danych osobowych są czynności podejmowane przez nas na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia świadczenie w/w usługi.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania.
  6. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych, firmom doręczającym przesyłki, firmie rachunkowej, firmie obsługującej newslettery.
  9. Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania przy pomocy narzędzi Mailchimp, Google Analytics. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Obrazek z kodem
Proszę wpisać do poniższego pola kod zabezpieczający wyświetlony na obrazku powyżej. Wielkość liter ma znaczenie.

Informacja

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie.

Administratorem danych osobowych jest PW "PAKO" Krzysztof Cykowski, Wodzisławska 40, 44-200 Rybnik.
Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.

Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.