O nas

Nasza Historia

Pako Jeans, to polska marka odzieżowa, działająca na rynku od 1980 roku. Firma jest producentem i importerem odzieży męskiej oraz akcesoriów. Dewizą Pako Jeans jest połączenie atrakcyjnych cen, najnowszych trendów mody i wysokiej jakości/trwałości produktów.
 
 
Nasze wyroby, to głównie odzież wierzchnia typu "casual", dodatki oraz akcesoria odzieżowe, takie jak torby, paski do spodni czy portfele. Dodatkowo w ofercie posiadamy także bieliznę. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marką zatrudniającą ok. 50 osób. Dzięki zaangażowaniu wszystkich naszych pracowników stale podnosimy jakość naszych produktów, reagujemy na sugestie klientów hurtowych i detalicznych, aby oferować jeszcze lepsze produkty i podnosić poziom obsługi klienta.


Chcesz sprzedawać nasze produkty?

 

Informacja

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie.

Administratorem danych osobowych jest PW "PAKO" Krzysztof Cykowski, Wodzisławska 40, 44-200 Rybnik.
Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.

Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.