Paszportówki saszetki męskie

Włączone filtry:

Paszportówki męskie są niezwykle przydatne zarówno podczas podróży, jak i na co dzień. Przydadzą się do schowania najważniejszych dokumentów takich jak paszport, bilet lotniczy czy telefon. Dzięki nim nie będziesz otwierać głównego bagażu za każdym razem, gdy trzeba będzie sprawdzić godzinę wylotu, czy zapłacić za kawę i kanapkę. Dodatkowo zmniejszają też ryzyko kradzieży i zgubienia najważniejszych dokumentów, które masz zawsze przy sobie. Dlatego też Pako Jeans jako producent odzieży męskiej proponuje szeroki wybór saszetek męskich na ramię, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. 

Paszportówki męskie - wygodne rozwiązanie na każdą okazję

Paszportówki męskie to dodatki, które powinny gościć w szafie każdego mężczyzny. Z pewnością ułatwiają nie tylko podróżowanie, ale też codzienne wyjścia do pracy czy na miasto ze znajomymi. Saszetki męskie na pasek i na ramię, które proponujemy, wykonane są z lekkiego i wytrzymałego materiału. Dzięki temu nie przeszkadzają i nie ciążą, nawet gdy są całe wypełnione. Paszportówki męskie mają też wygodny i regulowany pasek, który umożliwia dopasowanie do każdej sylwetki. Nie musisz się obawiać, że paszportówka męska, którą wybierzesz, będzie miała za krótki pasek, przez co będzie niewygodna, a Ty w konsekwencji nie będziesz jej używać.

Saszetki męskie na ramię - wybierz model idealny dla siebie

Saszetki męskie na pas, które proponujemy, mogą być bardziej lub mniej pojemne w zależności od Twoich potrzeb. Jeżeli zazwyczaj nosisz przy sobie tylko kartę płatniczą i telefon, to idealnie sprawdza się paszportówki z jedną komorą, które są zapinane na rzep. Dzięki temu będziesz mieć szybki dostęp do rzeczy, których często używasz. Jeżeli natomiast potrzebujesz więcej miejsca, bo nosisz przy sobie dużo rzeczy, to lepiej sprawdzą się saszetki męskie na ramię z większą ilością kieszeni. Zachowasz porządek i wszystko będzie miało swoje miejsce. Takie rozwiązanie sprawdzi się również idealnie na wycieczki. Dzięki dodatkowemu miejscu w paszportówce męskiej schowasz pamiątki, mapę czy butelkę wody. Dzięki temu nie musisz brać dodatkowego plecaka.

Saszetki męskie na pas - jeżeli nie lubisz torb na pasku

Saszetki męskie na ramię nie są dla Ciebie, bo nie lubisz torb na długim pasku? Szukasz rozwiązania, które będzie można zapiąć na pasku od spodni? Jeżeli tak, to nasze paszportówki męskie są właśnie dla Ciebie. Mają odpinany pasek, który w każdej chwili możesz ściągnąć. Jednak to nie wszystko. Z tyłu saszetki znajduje się specjalne mocowanie, które umożliwia przypięcie jej do paska od spodni. Dzięki temu możesz nosić paszportówkę w sposób, który jest dla Ciebie wygodniejszy. Takie rozwiązanie sprawdzi się również, gdy chcesz zwiększyć bezpieczeństwo dokumentów. Saszetkę z powodzeniem schowasz pod kurtką i będziesz mieć pewność, że podczas zwiedzania czy wyjścia na miasto nie zginą Ci dokumenty czy portfel. W każdym momencie możesz też podpiąć pod torbę pasek i nosić ją na ramieniu. 

W ofercie Pako Jeans znajdują się również:

Przejrzyj cały asortyment i powiększ swoją szafę o wygodne dodatki i ubrania.

Filtruj według

Dostępność

Cena

  • Zakres: 20 - 35

Kolor

Materiał dominujący

Zapięcie

Płeć