Portfele skórzane

Włączone filtry:
Pokazano 1-43 z 43 pozycji

Portfele skórzane męskie są ponadczasowe. Eleganckie i klasyczne odpowiadają niemal każdemu mężczyźnie. To proste produkty pozbawione fantazyjnych ozdób czy aplikacji. Dlatego też panowie najczęściej decydują się na męskie portfele skórzane, które są nie tylko eleganckie, ale też praktyczne i wytrzymałe. Właśnie takich cech szuka niemal każdy mężczyzna, stojący przed zakupem portfela. W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości produkty, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. 

Portfele skórzane męskie - na który model się zdecydować?

Portfele męskie skórzane z zewnątrz wyglądają podobnie. Mogą różnić się kolorem lub orientacją. W naszej ofercie znajdziesz propozycje zarówno poziome, jak i pionowe. Dzięki temu możesz wybrać model, który wydaje Ci się wygodniejszy i poręczniejszy. Dodatkowo portfele skórzane męskie mogą różnić się też sposobem zamykania. Pako Jeans jako producent odzieży męskiej i dodatków proponuje rozwiązania:

  • zamykane na zatrzask;
  • bez zatrzasku. 

Skórzany portfel męski bez zatrzasku sprawdzi się w przypadku mężczyzn, którzy noszą portfele w kieszeniach. Zapięcie mogłoby mocno przeszkadzać i powodować dyskomfort podczas siadania. W konsekwencji trzeba by było go często wyciągać, co mogłoby się skończyć zgubieniem portfela. Portfele skórzane męskie z zatrzaskiem są natomiast dobrym rozwiązaniem dla panów, którzy wszystkie ważne dokumenty, rachunki czy wizytówki chowają do portfela. Dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu będziesz mieć pewność, że nic z niego nie wypadnie i się nie zgubi.

Męskie portfele skórzane - modele dostosowane do czasów

Dawniej portfel był po to, by móc w nim schować banknoty, bilon i dowód osobisty. Obecnie coraz większe znaczenie mają różnego rodzaju karty. Nie tylko płatnicze, ale też lojalnościowe do sklepów, na stacje benzynowe czy do kawiarni. Przez to potrzebujemy też o wiele więcej miejsca na karty i mniej na pieniądze. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz modele mniej i bardziej pakowne. Polecamy również modele mini, które mimo swoich małych rozmiarów mają wiele przegródek na karty. Dzięki nim będziesz mieć łatwy dostęp do wszystkich kart i nie będziesz spędzać wiele czasu na szukaniu odpowiedniej. Oferujemy tak wiele modeli po to, by każdy klient znalazł skórzany portfel męski, który będzie idealnie dopasowany do jego potrzeb.

Portfele męskie skórzane z ochroną RFID - dzięki nim poczujesz się bezpiecznie

Karty płatnicze i płatności zbliżeniowe są bardzo wygodne, jednak niosą za sobą pewne zagrożenia. Jedną z nich jest możliwość ściągnięcia wrażliwych danych i środków z karty przez nieuprawnione osoby. To popularna forma kradzieży, której ofiarą możesz paść nawet w autobusie czy tramwaju. Nie wymaga fizycznej kradzieży portfela. Wystarczy, że osoba, która ma specjalny czytnik, przejdzie obok Ciebie, a Twoje dane i środki zostaną po prostu ukradzione. Aby temu zapobiec, możesz zdecydować się na portfel skórzany męski z ochroną RFID. To specjalna membrana wszyta w portfel, dzięki której takie oszustwa są niemożliwe. Można więc być spokojnym o swoje środki.

W ofercie Pako Jeans znajdują się również takie produkty jak:

Zapraszamy do zakupów!

Filtruj według

Dostępność

Cena

  • Zakres: 39 - 79

Kolor

Rozmiar

Materiał dominujący