Kosmetyczki męskie

Włączone filtry:
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Panowie zazwyczaj nie korzystają z tak wielu kosmetyków jak kobiety. Jednak kosmetyczki męskie przydadzą się do schowania szamponu, żelu pod prysznic czy szczoteczki do zębów. Dzięki nim można zachować porządek w bagażu i nie trzeba się martwić, że źle wytarta szczoteczka ubrudzi ubrania w walizce. Kosmetyczki męskie podróżne zwiększają również komfort podróżowania i sprawiają, że każda rzecz ma swoje miejsce. W ofercie sklepu Pako Jeans znajdziesz kosmetyczki, dzięki którym każdy wyjazd zarówno ten osobisty, jak i służbowy stanie się przyjemnością.

Kosmetyczki męskie - poznaj nasze produkty

Kosmetyczki męskie podróżne z naszej oferty wykonane są z materiału. Dzięki temu nie zajmują dużo miejsca w bagażu, ale przede wszystkim nie ważą zbyt wiele. Ma to ogromne znaczenie dla osób, które często podróżują samolotem i mają ograniczenia wagowe. Kosmetyczka męska materiałowa ma również tę przewagę nad kuferkami z tworzywa, że ma dodatkowe kieszonki. Właśnie takie produkty znajdziesz w Pako Jeans. Dzięki dodatkowemu miejscu możesz zachować porządek w kosmetyczce, a każda rzecz będzie miała swoje miejsce. Nie musisz więc się obawiać, że szukanie maszynki czy kremu zajmie Ci wiele czasu. Łatwy dostęp do zawartości gwarantuje też specjalny haczyk. Dzięki niemu możesz kosmetyczkę męską powiesić w łazience, co sprawia, że nie ma konieczności wypakowywania wszystkich rzeczy. Wystarczy rozpiąć kosmetyczkę, powiesić ją w dowolnym miejscu i sięgać po żel czy maszynkę prosto do wnętrza. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na zaoszczędzenie czasu i daje gwarancję, że nie zostawisz niczego w hotelu, ponieważ wszystko, czego będziesz używać, ciągle będą w kosmetyczce. W dniu wyjazdu wystarczy ją zapiąć i schować do walizki. 

Kosmetyczki męskie podróżne - postaw na jakość

Męska kosmetyczka ma być przede wszystkim praktyczna. I takie też są nasze produkty. Jednak równie ważna jest ich jakość. Dlatego też nasza firma jako producent odzieży męskiej i różnego rodzaju dodatków proponuje najwyższej jakości kosmetyczki, które są gwarancją wieloletniego użytkowania. Materiał, z którego stworzone są produkty, jest bardzo wytrzymały. Dzięki temu wiesz, że wypełnienie kosmetyczki po brzegi nie sprawi, że materiał się podrze lub po prostu pęknie. Co równie ważne materiał łatwo utrzymać w czystości. Jeżeli wyleje Ci się szampon lub ubrudzisz kosmetyczkę pastą, to nic się nie stanie. Możesz przetrzeć materiał wilgotną szmatką lub wyprać kosmetyczkę w pralce, by wyglądała jak nowa. Siateczki i gumki, z których wykonane są wewnętrzne kieszonki, również gwarantują wygodę użytkowania. Nawet ciągłe korzystanie z męskiej kosmetyczki nie sprawi, że się rozciągną lub podrą. Będą więc ciągle spełniać swoją funkcję. Wysokiej jakości zamki błyskawiczne nie rozwarstwiają się i nie gubią ząbków. Dzięki temu nawet gdy zdarzy Ci się zapinać kosmetyczkę męską w pośpiechu i nie zauważysz, że jej zawartość wystaje i o nią zahaczysz, to nie popsujesz zamka. 

Interesują Cię inne produkty? W ofercie Pako Jeans znajdują się również:

Sprawdź wszystkie propozycje i odśwież swoją szafę.

Filtruj według

Dostępność

Kolor