Pako Jeans, to polska marka odzieżowa z bogatą historią, działająca na rynku od 1980 roku. Firma jest producentem i importerem odzieży męskiej oraz akcesoriów. Naszym nadrzędym celem jest utrzymywanie atrakcyjnych cen, wprowadzanie najnowszych trendów mody do każdej, tworzonej z pasją kolekcji oraz stawianie na wysokim poziomie jakości i trwałości oferowanych towarów i usług.

Nasze wyroby, to głównie odzież wierzchnia typu "casual", dodatki oraz akcesoria odzieżowe, takie jak torby, paski do spodni czy portfele. Dodatkowo w ofercie posiadamy także bieliznę.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marką posiadającą kilkanaście sklepów własnych – głównie na Śląsku oraz prawie 300 sklepów partnerskich w całej Polsce i Czechach.

Dynamiczny rozwój popchnął nas do ideii utworzenia sieci franczyzowej co z powodzeniem czynimy. Systematycznie i czynnie uczestniczymy w otwieraniu nowych jednobrandowych sklepów opierających swoją działalność na przyjaznych zasadach franczyzy, stworzonych przez naszych specjalistów.

Sklep internetowy www.pakojeans.pl oraz profile w mediach społecznościowych są z kolei następnym kanałem dywersyfikującym naszą sprzedaż i pozwalającym nam na poznanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Zgrany zespół firmy, dzięki zaangażowaniu, wieloletniemu doświadczeniu i specjalizacji w wielu dziedzinach stale czuwa nad jakością i wysokim poziomem relacji handlowych. Nieustannie reagujemy na wszystkie sugestie naszych odbiorców hurtowych i detalicznych dzięki czemu utrzymujemy długotrwałe więzi handlowe uwieńczone wieloma sukcesami na przestrzeni 40 lat.