Plecaki na jedno ramię męskie

Włączone filtry:

Tradycyjny plecak nie spełnia Twoich oczekiwań? Plecak na jedno ramię męski to idealna alternatywa dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy plecakiem a torbą. Plecak ten zakłada się w podobny sposób, jak torbę jednak nosi się go tak jak plecak. Zapewnia też swobodę ruchów i wygodę. Sprawdzi się więc zarówno na co dzień, jak i na wyjścia ze znajomymi czy city break za miasto. Pako Jeans to producent odzieży męskiej, który dostarcza swoim klientom modne i wysokiej jakości produkty. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć plecaków męskich na jedno ramię. Sprawdź ofertę i wybierz model idealny dla siebie.

Plecak na jedno ramię męski - zalety  

Plecaki na ramię męskie zyskują na popularności. Dlaczego? Przede wszystkim są bardzo wygodne. Zakłada się je w bardzo prosty sposób. Wystarczy zarzucić pasek na ramię i gotowe. W klasycznym plecaku denerwuje Cię to, że za każdym razem, gdy chcesz coś wyciągnąć, to musisz go ściągać? W przypadku plecaków na ramię męskich ten problem znika. Wystarczy, że przeciągniesz plecak na przód i możesz już swobodnie wyciągnąć telefon czy portfel. Plecak na jedno ramię męski jest zatem idealny na wycieczki i umożliwia swobodne zwiedzanie bez konieczności zatrzymywania się i straty czasu na ciągłe ściąganie plecaka. Dodatkowo plecak na ramię męski doskonale rozkłada ciężar. Dzięki temu nie czujesz, że masz go na sobie i nawet długie noszenie go nie spowoduje bólu pleców. Odpowiednie rozłożenie ciężaru jest również bezpieczne dla Twojej postawy, bo masz pewność, że plecak nie spowoduje żadnych problemów z kręgosłupem.

Plecaki męskie na jedno ramię od Pako Jeans - jakość i funkcjonalność

Wszystkie akcesoria odzieżowe męskie, które proponujemy, są wysokiej jakości. Zależy nam, by każdy klient po zakupie był zadowolony i każdy produkt spełniał jego oczekiwania. Dlatego też plecaki męskie na jedno ramię wykonane są z wytrzymałego i lekkiego materiału. Dzięki temu masz pewność, że plecak będzie Ci towarzyszyć przez wiele sezonów i że będzie wyglądać dobrze. Nasze produkty dostosowane są do osób o różnych sylwetkach i wzroście, dzięki regulowanym paskom. Jeżeli lubisz nosić plecaki nisko i mieć więcej luzu, to wystarczy, że przesuniesz klamrę i zwiększysz długość paska. Nasze produkty mają również wiele kieszonek, by każda rzecz miała swoje miejsce, a szukanie klucz czy telefonu było łatwiejsze. Zewnętrzne kieszonki w plecakach na ramię męskich sprawiają natomiast, że rzeczy, z których najczęściej korzystasz, będą zawsze pod ręką. Dla osób, które chcą używać plecaka na co dzień i często przemieszczają się komunikacją miejską, idealny będzie natomiast plecak na jedno ramię męski z wodoodpornym materiałem. Dzięki niemu nie będą się martwić, że zawartość zostanie zniszczona podczas ulewy czy opadów śniegu. 

W Pako Jeans znajdziesz nie tylko plecaki. W naszej ofercie znajduje również:

Zapraszamy do zakupów!

Filtruj według

Dostępność

Kolor