Portfele parciane

Włączone filtry:
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Portfele parciane męskie są alternatywą dla skórzanych rozwiązań. Zazwyczaj wybierane są przez młodych mężczyzn, dla których modele skórzane są zbyt poważne. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by dorosły mężczyzna również zdecydował się na zakup takiego produkt. To dobre rozwiązanie jeżeli nie lubisz galanterii ze skóry lub preferujesz sportowy styl. Nasza firma to producent odzieży męskiej i różnego rodzaju dodatków, który chce, by każdy klient znalazł produkt idealny dla siebie. Dlatego też w ofercie znajduje się szeroki wybór portfeli parcianych męskich. Obejrzyj je wszystkie i wybierz jeden dla siebie.

Portfele parciane męskie - zalety

Portfele tekstylne, które proponujemy, są dużo mniejsze niż klasyczne skórzane modele. Dlatego będą idealne jeżeli nie nosisz przy sobie zbyt wielu rzeczy. Produkty te mają miejsce na bilon, banknoty i karty, więc z łatwością pomieścisz wszystko to, co jest najbardziej potrzebne. Portfele parciane męskie są również lekkie. Dzięki temu nawet po wypełnieniu nie będą ważyć wiele i będzie się je wygodnie nosić w kieszeniach spodni. 

Tego typu rozwiązania są również bardzo bezpieczne. Kieszonka na bilon zamykana jest na zamek. Nie ma możliwości więc, by pogubić pieniądze. Niektóre modele mają również kieszonkę na bilon po zewnętrznej stronie portfela. Nie musisz więc otwierać go za każdym razem, gdy będziesz płacić w sklepie czy za bilet. Cały portfel natomiast zapinany jest na mocny rzep. Dzięki temu wszystkie dokumenty i pieniądze w nim schowane nie wypadną nawet przy częstym wyjmowaniu portfela. Dodatkowo portfele parciane męskie gwarantują łatwy dostęp do zawartości. Wystarczy je otworzyć i już dokładnie widać, gdzie znajdują się pieniądze, a w którym miejscu są karty. Nie trzeba przekładać dodatkowych zakładek czy rozpinać zamków. Dużą zaletą portfeli parcianych na rzep jest również ich cena. Są one o wiele tańsze niż modele skórzane, dlatego też idealnie nadają się na prezent jeżeli szukasz niedrogiego i praktycznego podarunku.  

Portfele tekstylne - kolory i modele

Portfele parciane męskie są zazwyczaj wybierane przez młodych ludzi lub osoby, które cenią sobie sportowy styl. Te akcesoria odzieżowe męskie są idealne dla panów, którzy lubią nowoczesny design i niekoniecznie chcą kupować klasyczne dodatki. W sklepie Pako Jeans doskonale to rozumiemy i dlatego proponujemy portfele męskie tekstylne, które odpowiadają nowoczesnym trendom. Proponujemy portfele w kolorach takich jak:

  • czarny;
  • grantowy;
  • czarny z szarym;
  • szary.

Możesz zatem wybrać barwę, która najbardziej Ci odpowiada i taką, która wpisuje się w Twój styl. Dodatkowo wszystkie portfele na rzep z naszej oferty mają ozdobne aplikacje. Są to zazwyczaj napisy, które nadają portfelom lekkiego i sportowego charakteru. 

W sklepie Pako Jeans nie kupisz tylko portfeli parcianych męskich. W naszej ofercie znajdują się również odzież męska, spodnie męskie i paski męskie.

Filtruj według

Dostępność

Kolor