Portfele męskie

Włączone filtry:
Pokazano 1-47 z 47 pozycji

Portfele męskie to must have każdego mężczyzny. Panowie zazwyczaj nie potrzebują zbyt wielu rzeczy jednak portfel to konieczność. Służy im nie tylko do noszenia pieniędzy czy kart płatniczych. Męskie portfele to miejsce, w którym można schować również dokumenty i dowód rejestracyjny samochodu. Dlatego też te akcesoria odzieżowe męskie są najczęściej kupowane zarówno na prezent, jak i bez okazji. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór portfeli męskich i na pewno znajdziesz model, który będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Portfele męskie - rodzaje

W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje portfeli męskich. Proponujemy klasyczne rozwiązania wykonane ze skóry oraz nowoczesne parciane modele. Męskie portfele wykonane ze skóry to propozycja dla mężczyzn, którzy cenią sobie klasykę. Eleganckie i ponadczasowe będą pasować do każdego mężczyzny. Materiałowe rozwiązania natomiast sprawdzą się w przypadku młodych osób, dla których najważniejszy jest modny design. Portfele dla mężczyzn wykonane z materiału są też świetnym rozwiązaniem dla młodych chłopców, którzy otrzymują swój pierwszy portfel. Zmieści się w nim legitymacja, bilet autobusowy i oczywiście gotówka na drobne wydatki. Dzięki temu Twoje dziecko będzie miało wszystko w jednym miejscu, nie zgubi i nie zniszczy tak ważnych dokumentów.

Męskie portfele - modele 

Portfele dla mężczyzn są różne. W naszej ofercie znajdziesz propozycje bardziej pojemne, które pomieszczą wiele kart, gotówkę i dokumenty oraz rozwiązania mniej pakowne. Te będą idealne dla każdego, kto nie nosi aż tak wielu rzeczy w portfelu. Nasza oferta odpowiada na potrzeby współczesnych mężczyzn. Dlatego też proponujemy modele mini z dużą ilością miejsca na karty, które sprawdzą się, w przypadku gdy masz ich całkiem dużo, ale nie nosisz przy sobie wiele gotówki. Dodatkowo portfele męskie z naszej oferty mogą być zapinane za zatrzask lub nie. Dzięki temu możesz zdecydować się na taki, który jest dla Ciebie wygodniejszy. Panom, którzy zazwyczaj noszą portfel w tylnej kieszeni spodni polecamy modele bez zatrzasku. Będzie on bardziej komfortowy i nie będzie przeszkadzać przy siadaniu. Nie trzeba będzie go też za każdym razem wyciągać z kieszeni. Jeżeli natomiast zdarza Ci się wrzucać do portfela karty luzem, to najlepszym rozwiązaniem będzie portfel zapinany. Dzięki niemu będziesz mieć pewność, że ważne dokumenty nie wypadną Ci i ich nie zgubisz.

Portfele dla mężczyzn z ochroną RFID - co to jest?

Oszuści obecnie mają różnorodne metody na pozbawienie Cię pieniędzy i oszczędności. Do swoich celów wykorzystują Internet czy telefony, ale mają również sposoby, by bez kradzieży portfela pozbawić Cię jego zawartości. Mogą również w kilka sekund dostać się do wrażliwych danych, które później mogą zostać użyte, by wziąć kredyt na Twoje nazwisko. Portfele męskie z ochroną RFID chronią właśnie przed takimi sytuacjami. Ochrona RFID blokuje możliwość odczytu danych, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że Twoje oszczędności zostaną po prostu skradzione. Nasza firma jako producent odzieży męskiej stara się dostarczać swoim klientom nie tylko wygodne i wytrzymałe produkty, ale również bezpieczne. 

Może Cię również zainteresować:

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Filtruj według

Kategorie

Dostępność

Cena

  • Zakres: 39 - 79

Kolor

Rozmiar

Materiał dominujący